Kręcone włosy to duże wyzwania, ponieważ wymagają szczególnej opieki i pielęgnacji. Cechą charakterystyczną włosów kręconych jest, że łuski nie domykają się, a w efekcie włosy mogą matowieć, znacznie gorzej odbijać światło, mogą być bardziej przesuszone i łamliwe. By móc cieszyć się zdrowo wyglądającymi kręconymi włosami warto o nie zadbać. Najlepiej stosować specjalistyczne produkty, które nawilżą i odżywią delikatne włókna włosów. Dla włosów kręconych przeznaczona jest profesjonalna seria kosmetyków Curl Contour od marki Loreal.

włosy kręcone

Sięgnij po specjalne kosmetyki dedykowane włosom kręconym

W codziennej pielęgnacji włosów kręconych ważne jest nawilżenie i nadanie im sprężystości. Profesjonalny szampon i maska do włosów kręconych z serii Loreal Curl Contour sprawią, że włosy będą bardziej elastyczne i łatwiejsze w rozczesywaniu. Formuła kosmetyków z tej serii opiera się na ceramidach bio-mimetic, które nie tylko nadają włosom sprężystości, ale również wygładzają ich powierzchnię i domykają łuski, dzięki czemu włosy będą mocniej nawilżone.

Właściwa pielęgnacja jest najważniejsza

Włosy kręcone ze względu na swoją strukturę narażone są na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Należy więc odpowiednio je zabezpieczyć i zapewnić dostęp do najważniejszych składników odżywczych, które każdego dnia będą pielęgnować i dbać o włosy. Właśnie takie są kosmetyki z serii Loreal Curl Contour.

Tekst powstał we współpracy z internetowym sklepem fryzjerskim Pro-sprzet.pl gdzie możesz zakupić profesjonalne artykuły do włosów w hurtowych cenach.

log-ps